
Топ
- В наявності
- Код: 4327
Пакет майка без малюнку прозора - 30x50, 50шт, (51мк)
218,50 ₴/упаковка
+380 (68) 554-35-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет майка поліетиленовий без малюнка:
Розмір: 30х50 см |
В упаковці: 50 шт. |
Упаковок в мішку: 10 шт. |
|
Майка 30х50 сьогодні це незамінна річ в будь-якій області. Витримує вага: 5 кг Застосовуються в побуті, продуктових, не харчових та інших магазинах. Це міцний і надійний, зручний і місткий пакет і може вміщати в себе продукцію будь-якої форми. Пакет Майка 30х50 має дві зручні ручки, які можуть витримувати значну вагу. Наявність конкретного кольору уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 51 мкм |
- Ціна: 218,50 ₴/упаковка


